NASZA MISJA

Koniec z traceniem czasu na niekończące się oglądanie filmików na YouTube! Dziecięce zainteresowania przerabiamy na zamiłowanie do twórczości i kreatywniści. Wierzymy w to, że dzieci mają duże ambicje, tylko trzeba im je ukazać. To z nami próbują swoich sił w reżyserstwie, aktorstwie, operatorstwie, dziennikarstwie, dubbingu, nagrywaniu filmów, teledysków i wielu innych!

 

 

 

A jeśli faktycznie mówimy o zostaniu youtuberem, to po pierwsze, zanim do tego dojdzie, trzeba nabyć niezbędnych cech, takich jak umiejętność prezentowania się przed kamerą, sprawne i składne wypowiadanie się, dobra dykcja. 

Po drugie, nie obędzie się bez rozwinięcia tak niezbędnej każdemu twórcy - charyzmy i przede wszystkim znalezienia w sobie pasji i zainteresowań, którymi można podzielić się ze światem. Treść zamieszczana w sieci powinna być przemyślana i stanowić wartość. Nad tym wspólnie pracujemy na zajęciach.

Pracujemy z dziećmi w wieku 7-9 lat oraz 10-13 :)

 

Każde dziecko jest twórcą

my tylko pomagamy dotrwać w tym stanie do dorosłości

2.jpg
1.jpg
3.jpg
utubersi rekomendacje
Co mówią Ci, którzy nam zaufali? ;)
zuzia.jpg

" Bardzo fajne i przydatne zajęcia!"

Cześć, tu Zuzia, wpadajcie na UTUBERSÓW, bo bardzo fajne
i przydatne zajęcia, dla tych którzy lubią nagrywać i rozwijać swoje umiejętności. Można się nauczyć filmować, montować i występować.
Ja najbardziej lubię filmować. Szczerze polecam, opłaca się przyjść.

Zuzia