Napisz własną historię i porwij tłumy!

gryzipiórka do zawodowca
pisanie scenariuszy.png

Posiadasz dużą wyobraźnię? Często wpadają ci do głowy pomysły na wciągające i trzymające w napięciu historie? Nie chcesz żeby dłużej się marnowały i masz dość trzymania ich w głowie?

 

Chcesz nauczyć się je rozwijać? 

Chcesz dowiedzieć się co osoba z taką pasją jak twoja może robić w dorosłym życiu?

A słyszałeś już o tym kim jest scenarzysta? To ktoś taki, który potrafi słowem dotykać ludzkich serc.

Mało tego! Jako scenarzysta, mógłbyś odmieniać życie wielu ludzi! Możesz ich inspirować, wzruszać, rozbawiać i...

Przemyślana i umiejętnie dopracowana historia to podstawa każdego filmu, który ma moc podbić serce widza. Dzięki niej może on doświadczyć wzruszenia, śmiechu do łez, a nawet postanowić odmienić swoje życie. Dobry scenarzysta to ktoś kto potrafi dosłownie dotknąć słowem serca!

Jednak by nim zostać, należy poznać pewne podstawy i wyćwiczyć pewne umiejętności. Czy będzie to wymagać od ciebie dużo cierpliwości? Tak, ale wierzę, że dasz sobie radę i wspólnie uda się nam rozwinąć talenty, które w tobie drzemią. 

Zaopatrzymy cię w dużą dawkę wiedzy, m.in. o tym czym charakteryzuje się historia, jak tworzyć w niej napięcie, o czym należy pamiętać tworząc bohatera filmowego, a co najważniejsze, czego musisz dowiedzieć się o sobie, by twój warsztat pisarski szybko się rozwinął.

Ale nie jest to oczywiście wszystko - wyposażymy cię również w podstawową wiedzę o prawie autorskim, tak by tworząc, było dla ciebie jasne, jak możesz legalnie wykorzystać swój utwór.

Oprócz tego, na wstępie otrzymasz od nas specjalne materiały, które przydadzą ci się nie tylko podczas zajęć, ale również za każdym razem, kiedy pisząc, postanowisz odświeżyć sobie podstawowe zagadnienia.
Z kolei w trakcie samego kursu, grupa z którą będziesz się uczył będzie niewielka, tak aby Opiekun Twojego Talentu miał wystarczająco dużo czasu na wszystkie twoje pytania. :)

Pamiętaj też, że wszystkie osoby, które prowadzą nasze zajęcia zaczynały niegdyś tak jak ty i z chęcią pomogą ci wejść do świata filmu. :)